KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 12983213
nr 1298 3213
Gouache
Knut Olson, Skogsväg. Signerad. Motivet: 17x23 cm
Utrop:
500 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:10:29
Gouache